Даємо клієнту більше, ніж він очікує

Місія

Виробництво якісної крафт упаковки і її продаж зі складу і під замовлення, надаючи високий рівень сервісу і стандартів якості для наших клієнтів.

Мета

Забезпечити якісною і безпечною крафт упаковкою всіх, хто ще не користується, надавши якісний товар і вищий сервіс для споживачів даної упаковки.

Позиціонування

Професійна команда експертів по крафт упаковці з досвідом її використання на ринках, а також знаннями і навичками по її просуванню.

Цінність

Репутація
Професіоналізм
Качество
Сервіс

Історія

Ми працюємо на ринку з 2008 року, всі фахівці нашої організації мають профільну поліграфічну освіту, що дозволяє професійно підходити до виготовлення крафт упаковки.

Увага до дрібниць! Виробництво крафт мішків і крафт пакетів вимагає уважності у всьому, саме тому в процесі виробництва кожної одиниці продукції бере участь більше семи чоловік.

Історично склалося в нашій організації, що репутація дорожче грошей, — так ми відповідаємо за свої зобов’язання, так як найчастіше продукція, яка всередині паперового пакета або паперового мішка набагато дорожче упаковки і ми несемо відповідальність не за мішок або пакет, а за весь продукт в цілому.

Це цінують наші постійні і нові клієнти – вони впевнені в нас, в нашій якості, термінах, ціні!

Оперативно реагуючи на недоліки в процесі роботи і вдосконалюючи процеси, усуваючи слабкі місця ми стаємо більш компетентні у своїй галузі. Зрештою ми працюємо для Вас і для вашого успіху !

Олексій Пермінов-засновник компанії

Галерея

Розрахувати вартість

Зателефонуйте нам, напишіть в месенджер або заповніть форму

Написати в Viber

Написати в Viber

Написати в Whatsapp

Написати в Telegram